niedziela, 22 maja 2022 r.
imieniny obchodzą: Emil, Roma

Salon piękności

Zapraszamy państwa milusińskich na zabiegi upiększające
dalej

Karmy

dalej

Aparaty ortodontyczne

Strona główna » Aktualności » Aparaty ortodontyczne

wielkość tekstu:A | A | A

 Kto aparat nosi o dobry wygląd zgryzu się nie prosi

Oprócz standardowych zabiegów stomatologicznych służących poprawie stanu zdrowia jamy ustnej naszych pupili zespół dr. n. m. Maciej Cićkiewicz i lek. wet. Michał Wąsowicz zakładają w Przychodni DoraVet  aparaty korygujące stan uzębienia u psów. Nie każda wada niestety nadaje sie do skorygowania i nie każdy zwierzak chce z nami współpracować. Chętnych i zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny. Prosimy o zdjęcia wady zgryzu, którą chcielibyście Państwo poprawić i skorygować. Po otrzymaniu zdjęć, rozważeniu za i przeciw, będziemy informować czy możliwy jest zabieg oraz będziemy zapraszać na pierwszą wizytę kwalifikującą i ewentualnie na założenie aparatu.

Gdy masz kota lub psa, kótremu zły zgryz żyć nie da, do DoraVet po aparat go przyprowadź, odbierzesz szczęśliwego osobnika, któremu uśmiech z pyska nie znika.

czytano: 20335 razy

źródło: doravet.pl

Stomatologia i ortodoncja

Usługi stomatologiczne i ortodoncja Stomatologia zwierząt jest szeroką dziedziną weterynarii, która obejmuje wiele działów. Oferta przychodni jest skierowana do Właścicieli ...
dalej
Strona główna

Galeria zdjęć

dalej

Newsletter

Przychodnia czynna poniedziałek - piątek 11.00-20.00, sobota 10.00-14.00
Lecznica Weterynaryjna i Salon Psiej Urody DoraVet s.c. Interna, chirurgia, RTG, USG, EKG, szczepienia, kastracja, sterylizacja, czipowanie, paszporty, stomatologia i ortodoncja, karmy weterynaryjne i bytowe, trymowanie i strzyżenie psów, yorka, kąpiel SPA dla psa, Katalog Psich Fryzur. Fryzjer dla psa Warszawa Praga Południe Gocław na Biskupiej. Leczymy z sercem. Zdrowie i Uroda kota i psa to u Nas wizyta :)
osób online: 1 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe